Home / دکوراسیون / راه پله داخلی و بیرون ساختمان

راه پله داخلی و بیرون ساختمان

راه پله داخلی و بیرون ساختمان

امروزه داخل بسیاری از خانه ها, راه پله وجود دارد. به منظور زیبایی هرچه تمام تر این خانه ها, از مدل های راه پله لوکس و خلاقانه استفاده می شود. در واقع این راه پله ها می توانند جذابیت منزل را دو چندان کنند. در ساخت راه پله ها می توان از انواع مختلفی از مصالح استفاده نمود. در اغلب خانه های دوبلکس مدل راه پله های مدرن طراحی می شود. راه پله خانه های دوبلکس می توانند بدون حفاظ یا با حفاظ باشند. همچنین در ساخت آن ها می توان از انواع چوب ها یا فلزات استفاده نمود. در برخی از خانه های دوبلکس نیز مدل راه پله شیشه ایی طراحی می شود. هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. با توجه به دکوراسیون داخلی خانه های  دوبلکس و مدرن, هر یک از این نمونه راه پله ها را می توان انتخاب نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از این راه پله ها را نشان می دهد.

تصاویر زیر مربوط به مدل های راه پله حفاظ دار می باشد. همانطور که مشاهده می کنید اجرای متفاوت این راه پله ها موجب زیبایی بسیار زیاد این راه پله ها شده است. استفاده از حفاظ های چوبی, شیشه ایی, فلزی در این راه پله ها به چشم می خورد. اندازه این راه پله ها متفاوت بوده و با توجه به فضای خانه انتخاب شده است. برخی از این راه پله ها به صورت معلق طراحی شده اند.

مدل راه پله گرد برای داخل و بیرونساختمان

راه پله ها نسبت به بقیه فضاهای داخلی خانه دارای ساختار متفاوت تری هستند. راه پله ها مدل های متفاوتی دارند که یکی از زیباترین آن ها راه پله گرد است. در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل راه پله گرد با طراحی های مدرن و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

راه پله های گرد با نرده های شیک می توانند جلوه زیبا و خاصی را به دکوراسیون داخلی منزل و نمای خارجی ساختمان بدهند. توجه داشته باشید که طرح و رنگ نرده راه پله نیز می تواند بر روی زیبایی و جذابیت بیشتر مدل راه پله تاثیرگذار باشد.

staircase-railing-23 staircase-railing-25 staircase-railing-26 staircase-railing-27 model-circular-staircase-1  model-circular-staircase-3 model-circular-staircase-5 model-circular-staircase-6 model-circular-staircase-7    model-circular-staircase-11 model-circular-staircase-12 model-circular-staircase-13 model-circular-staircase-14 model-circular-staircase-15 model-circular-staircase-16 model-circular-staircase-17   model-circular-staircase-20  model-circular-staircase-22 model-circular-staircase-23 model-circular-staircase-24 model-circular-staircase-25  model-circular-staircase-27  model-circular-staircase-750x563 staircase-models-1 staircase-models-2 staircase-models-3 staircase-models-4 staircase-models-5 staircase-models-6 staircase-models-7 staircase-models-8 staircase-models-9 staircase-models-10 staircase-models-11 staircase-models-12 staircase-models-13 staircase-models-14 staircase-models-15 staircase-models-16 staircase-models-17-750x582 staircase-models-18 staircase-models-19 staircase-models-20 staircase-models-21 staircase-railing-1 staircase-railing-4 staircase-railing-7 staircase-railing-10 staircase-railing-14 staircase-railing-15

مدل راه پله گرد با طراحی های شیک و کاربردی

راه پله های گرد می توانند بر روی زیبایی و جذابیت نمای خارجی و داخلی ساختمان تاثیرگذار باشند اگر راه پله های گرد در مکانی درست جانمایی شوند باعث می شوند که نمای خارجی و داخلی ساختمان پویاتر و جذاب تر شود. استفاده از اینگونه راه پله ها برای خانه های دوبلکس کاربرد فراوانی دارد. در ادامه مدل هایی از راه پله گرد را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

انواع مدل های راه پله گرد در داخل ساختمان

پله ها جزء اجزای تزیینی و کاربردی هستند اگر راه پله های گرد در منزل شما ساخته شده اند بهتر است برای جذابیت بیشتر دکوراسیون منزل تان راه پله ها را با گیاهان مصنوعی و یا گیاهان رونده تزیین کنید. کف راه پله های گرد داخل منزل را بهتر است فرش های زیبایی بیندازید. اگر رنگ گیاهان و فرش ها با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون منزل شما مطابقت و همخوانی داشته باشد دکوراسیون منزل تان متفاوت و زیباتر می شود. راه پله های گرد به دلیل ساختار متفاوتی دارند که با سایر مدل راه پله ها تفاوت هایی دارند و به همین دلیل باید بر روی تزئینات آن ها باید توجه لازم را داشته باشید.

مدل راه پله گرد شیک و زیبا برای خارج از ساختمان

از مدل راه پله گرد در نمای بیرون از ساختمان نیز استفاده می شود. نرده و جنس کفپوش راه پله ها می توانند تاثیر قابل توجهی را بر نمای ساختمان داشته باشد. از گیاهان طبیعی رونده بهتر است برای تزیین کردن راه پله های خارج از ساختمان استفاده کنید تا در نمای ساختمان شما حال و هوایی متفاوت به وجود آید.

زیباترین و جدیدترین انواع مدل راه پله گرد با طراحی های متفاوت و مدرن را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل راه پله ها مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشند.

model-circular-staircase-2 model-circular-staircase-9 model-circular-staircase-19 model-circular-staircase-18 model-circular-staircase-26

درباره ملیکا ملک محمدی

همچنین بخوانید

راهنما خرید موکت و فرش هماهنگ با دکوراسیون داخل خانه و منزل

راهنما خرید موکت و فرش هماهنگ با دکوراسیون داخل خانه و منزل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *