IDEAL WHITENING

جدید ترین تکنولوژی گیاهی و طبیعی برای سفید و شفاف کردن پوست

حذف کامل لکه های پوستی

حذف کامل پیگمانهای رنگی(ملاتونین) پوست کنترل بر ملانوسیتها

نتیجه سفیدی و روشنی بی نقص پوست

تکنولوژی منحصر به فرد برای روشنی و شفافیت پوست

Picture1

رنگدانه ملاتونین و نقش آنها در کدر و لکه دار کردن پوست

ملاتونین رنگدانه های پوست و مو می باشند که تعداد و ازدحام آنها در سطح پوست موجب تعیین رنگ پوست و مومی هر چه تعداد رنگدانه های ملاتونین در پوست بیشتر باشد پوست و مو سیاه تر می گردد.
سلولهای خاص ملانوسیتها در لایه بازال اپی درم می باشد ملانوسیتها در بین کراتینوسیت ها محصور می باشند این امر موجب می گردد در نقاطی از پوست تجمع ملاتونین اتفاق بیافتد که موجب ایجاد لک و سیاهی و کدر شدن ظاهر پوست می باشد.
این لکه ها در لایه پوست مرده سطح پوست میباشد و مانند برگه های سفید یک دفتر که یک لکه جوهر ریخته باشد هر چه که به عمق پوست نزدیکتر شویم لکه کوچک تر و پوست روشن تر و شفاف تر می گردد

Picture2Picture3

کک و مک و لکه های پوستی

و یا لکه های در اثر پیری در پشت دست ایجاد می گردد

“کک مک” ها خال های کوچک رنگین پوستند. وقتی پوست در معرض آفتاب قرار می گیرد خال ها مشخص می شوند. زیرا آن ها نقاطی از پوستند که سریع تر از اطراف خود تیره می شوند بالاخص در افرادي با پوست سفيد و روشن، پخش مي شوند. رنگ کک و مک ها متفاوت است آن ها ممکن است قرمز، زرد، برنزه، قهوه اي روشن و يا سياه باشند. امّا هميشه از رنگ پوست اطراف خود تيره ترندّ چرا که آن ها در نتيجه باقيماندن رنگ دانه هاي تيره به نام ملانين ايجاد مي گردند.
کک و مک Freckles یک عارضه ارثی و یا فامیلی است که بر اثر عدم انتشار یک نواخت ملانین در سطح پوست و تجمّع و محصور شدن آن در نقاط به خصوصی ایجاد می شود. اشعه آفتاب و قرص های ضد بارداری آن ها را زیادتر و پر رنگ تر می کنند. در سفید پوستان دارای موهای بور و چشمان آبی(نژادهای اروپایی و آمریکایی) فراوان تر است.

Picture4

“ضد لک” ایدال وایتنینگ، مناسب افرادی که همیشه خواهان داشتن پوستی صاف ، بدون لک و روشن هستند. این محصول با كمپلكسی که از نیکوتینامید ساخته شده روی سطوح مختلفی از لک تأثیر گذار است و از طریق کاهش اندازه و شدت لک های قهوه ای آن ها را حذف می کند و فعالیت لایه برداری AHA نیز به این عملکرد کمک می کند. استفاده از این محصول درمان بسیار مؤثری برای تجمع مشکلات رنگدانه های پوستی است.
فواید : فرمولی متفاوت با تحمل پذیری بالا مناسب برای گردن ، صورت و دست ها – مناسب برای زیر آرایش.
ویژگی ها : آب اوریاژ – AHA و BHA – عصاره Licorice – Nicotinamide – ویتامین C – تیتانیوم دی اكساید – فاقد هیدروكینون – فاقد مواد نگهدارنده – فاقد عطر – غیرآلرژی زا.
* در صورت استفاده صحیح لکه ها به تدریج کم رنگ شده و به مرور حذف می شود. کرم ضد لک دپیدرم بر روی پیگمانهای طبیعی رنگ پوست بی اثر بوده و فقط بر روی لک های قهوه ای مؤثر می باشد.

Picture5Picture8

سفید کننده بی نقص پوست

برای سفید و از بین بردن لکه های پوستی بایستی سه کار را در کنار هم انجام دهیم
۱- لایه برداری و حذف لایه پوست مرده که حاوی لکه های ملانین می باشد
۲- کنترل سلولهای ملانوسیت و جلوگیری از تولید ملانین در پوست
۳- محافظت در برابر اکسیدانها و اشعه نور خورشید برای آسیب کمتر
حاوی دو تکنولوژی جدید )Dermawhite® و  LumiskinТМ(تنظیم تولید تيروزيناز در مرحله سنتز ملاتونین و کمپلکس گیاهی که به شدت از تعداد و ازدحام ملاتونین جلوگیری به عمل می آورد)

حاوی تست ترایال در اثبات جواب دهی از شرکت سدرما فرانسه
۷۴% کاهش تولید ملاتونین
۸۶% موثر در شفافیت پوست
۶۵% موثر در کاهش کک و مک
۹۲% موثر در از بین بردن لکهای پشت دست

مواد موثره و چکونگی عملکرد

مجموعه IDEAL WHITENING بر اساس دو تکنولوژی پیش رفته
DERMAWHITE®*
LUMISKIN™**
طراحی شده در لابراتوار BASF (Beauty Care Solution )کشور فرانسه

Picture12

DERMAWHITE® کمپلکس گیاهی فعال

DERMAWHITE®

کمپلکس مواد موثره گیاهی شامل عصاره گیاه bearberryعصاره برگ درخت لیمو

کنترل و مهار آنزیم ملانین :قوی ترین عامل ضد لک است که آنزیم تیروزیناز را مهار می کند و به این ترتیب جلوی
لازم به یادآوری است که عامل دیگری علاوه بر ملانین در تولید لک دخالت دارد و آن رنگدانه‌ای به ناملیپوفوشین است .
عامل مهار کننده تولید لیپوفوشین نیز می تواند در رفع لک مؤثر باش
Litchi extract  : عصاره جلبک که تولید لیپوفوشین را مهار می کند تولید ملانین را  از آنجاکه ویتامین C آنتی اکسیدان است مانع از رسیدن اکسیژن لازم برای فعالیت آنزیم  تیروزیناز می‌شود و بنابراین اثرات ضد لک و روشن کننده دارد. می گیرد

Picture13

LUMISKIN™ –

مولکول طبیعی استخراج شده از پوست درخت بولدو با خواص جادویی در از بین بردن لک
حاوی عصاره‌های گیاهی برای پیشگیری از تجمع رنگدانه‌های ملانین و لیپوفوشین جهت رفع لک‌های قهوه‌ای پوست.

عصاره گیاهBEARBERRY

عصاره گیاه بر بری
ضد عفونی کننده
غابض
آنتی اکسیدان
با خاصیت سفید کننده قدرتمند
Picture17

تونیک ضد لک و سفید کننده پوست صورت

ПРОТИВ ВЕСНУШЕК И ПИГМЕНТНЫХ ПЯТЕН

محلول شستشو و پاکـسازی صورت ایدال وایتنینگ : پاک کننده قوی پوست صورت ، تمیز کننده منافذ و روزنه های پوست ، افزایش دهنده تنفس پوست ، کمک به کاهش لک های پوست ، روشن کننده و آبرسان ، مقابله با جوش ها و ناهمواری های صورت ، ضد تیرگی پوست ، شفاف کننده پوست ، ضدلک ، کمک به رفع جای جوش ، متعادل کننده چربی و رطوبت (خشکی) پوست _ آنتی باکتریال ، غنی شده با عصاره جلبک سبز ، برگ چای و روغن دانه انگور ، حاوی مواد آرامش بخش و ریلکـسیشن گیاهی _ قابل استفاده برای بانوان ، آقایان و کودکان……….تونیک شستشو ی صورت ، نسل جدید پاک‌کننده ها ی صورت میباشد که با فرمول تمرکز یافته خود ، بر روی پوست های کدر و پرجوش تست شده است . محلول پاک کننده پوست از روز نخست استفاده ، اثر مطلوب خود را نشان خواهد داد . فرمول تخصصی تونر ضدعفونی صورت ۲ اثر بسیار مفید را برای پوست صورت به ارمغان میاورد :۱٫ فرمول متمرکزشده محلول با بهترین ترکیبات آنتی باکتریال باعث شستشو و پاک کردن منافذ و روزنه‌های روی پوست میگردد ؛ حتی منافذ عمیق و قدیمی .۲٫ فرمول غنی‌شده محلول ضدجوش با استفاده از عصاره جلبک سبز و دیگر مواد مغذی ، باعث کاهش جوش ، تیرگی‌ ها و لک ها ی پوست میگردد .راز محلول پاکـسازی و شفاف کننده صورت گدر این است :فرمول تونیک شفاف کننده گارنیر که توسط یک ترکیب منحصر به فرد از بهترین گیاهان تهیه شده ، همزمان با مراقبت همیشگی از پوست شما در برابر آلودگی های زیست محیطی ، لک ها ، سیاهی ها و نقاط بجا مانده از جوش ها ی قدیمی پوست شما را نیز از بین میبرد .اسید سالیسیلیک تمیزکننده که یکی از بهترین ترکیبات آنتی باکتریال است ، باعث پاک شدن و ضدعفونی روزنه های پوست گردیده و از ایجاد مجدد جرم ، غبار و یا لک و جوش جلوگیری میکند . ترکیبات آرام‌بخش و طراوت‌بخش استخراج‌شده از برگ چای نیز ، باعث لطافت دائمی پوست شما خواهد شد .عصاره هسته انگور بکار رفته در محلول شستشو ی گارنیر ، در کاهش تحریک پوست در اثر اشعه ماوراء بنفش و آلودگی آب و هوا ، موثر بوده و الـــتهاباتی که منجر به آسیب های پوستی ، سرخ شدن پوست ، و بروز علایم حساسیت ، خستگی و فرسودگی پوست می‌شوند را کاهش می‌دهد .نتیجه :پوست بطور عمیق پاک سازی شده ، از ایجاد مجدد جوش‌ های قرمز (چربی) ، جوش سرسیاه و جرم‌های پوستی و همچنین تیرگی مجدد آن جلوگیری میشود ؛ در نتیجه پوست صورت بطرز کاملا محسوس سبک ، شفاف و شاداب میگردد .نحوه استفاده :مقدار کمی از تونر گارنیر _ پاکـسازی پوست _ را بر پوست مرطوب صورت خصوصا ناحیه T شکل صورت ( پیشانی ، بینی ، گونه ‌ها و چانه ) مالیده و به آرامی به مدت چند دقیقه ماسا‍ژ دهید . در پایان با آب نیم‌گرم ( ولرم ) شستشو دهید . بهتر است این کار را شب ها انجام دهید که در هنگام استراحت و خواب ، پوست صورت سبک بوده و تنفس سلولی افزایش یابد .

Picture2

روز کرمSPF 20

با دارا بودن آنتی اکسیدان قدرتمندو کلیه ویتامینها و مینرالهای لازم
پوست را در طول روز تغذیه و آبرسانی می نماید.
با دارا بودن SPF +20در برابر اشعه فرابنفش از پوست محافظت می نماید و مانع از ایجاد لکهای جدید جلوگیری به عمل می آورد.                   محافظت کامل در طول روز از پوست

Picture3

کرم شب روشن کننده و ضد لک حاوی مواد موثره و تکنولوژی ضد لک

Dermawhite®*
Lumiskin™**

۱-حاوی مواد موثره با و تکنولوژی جدید سنتز ملاتونین در پوست را کاهش می دهد
۲-از تجمع ملانین جلوگیری مینماید
۳- حاوی دو تکنولوژی جدید )Dermawhite® و  LumiskinТМ(تنظیم تولید تيروزيناز در مرحله سنتز ملاتونین و کمپلکس گیاهی که به شدت از تعداد و ازدحام ملاتونین جلوگیری به عمل می آورد
کنترل آنزیم تیروزیناز موجب عدم تولید ملاتونین می گردد هش دهنده لک های صورت و یکنواخت کننده و روشن کننده پوست
فرمول
روشن کننده پوست با تأثیری سه‌ گانه:
خاصیت سفید کنندگی: مخلوط منحصر بفردی از مواد فعال ضد لک های تیره صورت آلفا آربوتین، آزلائیک اسید و ویتامین C که باعث کاهش تولید و تجمع پیگمان های عمقی و نقاط سطحی پوست می شود.
خاصیت یکنواخت کنندگی: پلی ساکارید های رامنوز علاوه بر داشتن خواص آرام کنندگی و از بین برندگی قرمزی پوست، باعث یکنواخت کردن پوست و شفافیت چهره می گردند.
خاصیت درخشندگی: ترکیب NCTF و آزلائیک اسید کپسوله شده در این کرم باعث ایجاد حالت تدریجی کراتولیتیک، افزایش تقسیم سلولی فیبروبلاست ها و در نتیجه درخشندگی پوست می گردد.
بتدریج نقاط سیاه از بین رفته و پوست شما یکنواخت و روشن شده و درخشندگی تازه‌ای پیدا می‌کند.
نتایج مشاهده شده در مطالعات بالینی
کاهش قرمزی پوست بعد از ۵ ساعت در ۵۰% از بیماران بعلت تأثیر پلی ساکارید های رامنوز (پوست افراد داوطلب توسط تشعشعات ماورای بنفش ملتهب گردید(
کاهش نقاط سیاه و یکنواخت کردن پوست
جلوگیری از ساخت تیروزین ( پیش سازملانین(
از بین رفتن لک‌های پوست بعلت بازسازی سلول های مرده

Picture4

ماسک صورت سفید کننده

от веснушек и пигментных пятен

ОТБЕЛИВАЮЩАЯ МАСКА выравнивает цвет лица и придаёт коже здоровый вид, осветляет пигментные пятна и веснушки, являющиеся результатом длительного воздействия ультрафиолетовых лучей и негативного влияния факторов окружающей среды провоцирующих пигментацию. Маска эффективно очищает поры, удаляет отмершие клетки, выводит вредные вещества, улучшает эластичность и внешний вид кожи, оказывает успокаивающее действие и обладает стимулирующим эффектом. Используя уникальную технологию «умного» осветления активных усиленных комплексов Dermawhite®* и Lumiskin™**, компоненты маски, прицельно воздействуют на участки, которым необходимо осветление. Регулярное применение отбеливающей маски помогает снизить синтез меланина и минимизировать появление пигментных пятен. Натуральный растительный экстракт толокнянки усиливает отбеливающий эффект, увлажняет и оказывает отшелушивающие действие.
День за днем темные пигментные пятна и веснушки становятся менее заметными, тон кожи – выравнивается, кожа становится яркой и сияющей.

Picture5

سرم کنسانتره سفید کننده فوری پوست

حاوی وینی فرین با غلظت ۱۰۰۰ppm
مناسب برای بعد از لیزر به دلیل دارا بودن قدرت بسیار بال در رفع التهاب پوست
این سرم تغلیظ شده به عمق پوست نفوذ کرده و سبب بهبود لک های تیره و یکنواخت شدن رنگ پوست می گردد و در نتیجه شفافیت به پوست شما باز خواهد گشت.
با جلوگیری از ازدحام و متفرق کردن ملاتونین پوست را به سرعت شفاف می نماید
به پوست ظاهری شفاف در کنار رنگی مات و زیبا می دهد
ترکیبات اصلی:
وینی فرین (ضد لک و شفاف کننده)، اسکوالن زیتون (مرطوب کننده)، نعناع، زیره و گل گاو زبان (انرژی دهنده) روغن آرگان ، AHA، شیرین بیان و روغن جوانه گندم

Picture6

توجه: در صورت اینکه شما پوستی حساس دارید که در آثر آفتاب لک دار می گردد بایستی به طور جدی پوست خود را در برابر اشعه آفتاب محافظت نمایید
کرم روز مجموعه ایدال وایتنینگ دارای مواد ضد آفتاب با اس پی اف ۲۰ می باشد که پوست شما را برای سه تا ۴ ساعت از اشعه آفتاب معمولی در امان می دارد
اگر شما احتیاج به ساعات بیشتری محافظت می باشد یا از کرهای ضد آفتاب قوی تر استفاده نمایید یا اینکه از کلاه و نقاب استفاده کنید

Picture7

 

LUMISKIN™

مولکول طبیعی استخراج شده از پوست درخت بولدو با خواص جادویی در از بین بردن لک
حاوی عصاره‌های گیاهی برای پیشگیری از تجمع رنگدانه‌های ملانین و لیپوفوشین جهت رفع لک‌های قهوه‌ای پوست.

Picture8

درباره نینا آوه ای

همچنین بخوانید

eea185e6-67a9-465b-a24f-44d170034cda

ماسک مو Q10

ترکیب فوق مغذی برای کف سر و ریشه مو که با تاثیر عمقی در فولیکول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *